Eriseansid Tõrva kinos Koit

Soovid meeldejäävat sündmust? Ägedat sünnipäeva endale või oma lapsele? Soovid lihtsalt sõpradega koos vaadata head filmi? Siis Tõrva kino Koit eriseansid on Sulle!

Pakume võimalust tellida eriseanss endale sobival ajal sobiva filmiga. Selleks, et tellida teenust, kirjuta meile Facebookis, helista 5780 1498 või saada e-mail torvakinokoit@gmail.com. Kirjuta, mis ajal sooviksid filmi oma seltskonnaga vaadata ning mis filmi soovite vaadata. Pane tähele, et eriseanss tuleb tellida vähemalt nädal aega ette, et saaksime arvestada sellega kinokava tehes.

Eriseansil maksab kinopilet igale külastajale olenemata vanusest 5.50 €. Eriseansi tellija saab kasutada ka hinna sees supertoole.

Miinimumtasu eriseansil on 100 €.

Miinimumtasu tähendab seda, et maksta tuleb vähemalt 100 eurot, olenemata osalejate arvust. Näiteks kui eriseansil on viis inimest, siis piletihinnaks on 27,50 eurot. Kui midagi muud ei osteta, tuleb ikkagi tasuda 100 eurot. Kui seansil osaleb 20 inimest, kujuneb piletihinnaks 110 eurot ning tulebki tasuda 110 eurot. Küsi lisa torvakinokoit@gmail.com või 5780 1498 (Karl Kirt). 

Eriseanss kestab kuni kolm tundi. Iga järgnev tund on 25 €. 

Eriseansil on lubatud kaasa tuua oma toit (tort, snäkid, joogid).