Reklaam

Tõrva kino Koit pakub võimalust reklaamida oma tooteid ja teenuseid enne kinoseanssi. Reklaamiks on vajalik hea kvaliteediga videofaili vähemalt 1920x1080 suurusega.

Ühes kuus käib kinos ligikaudu 500 inimest.

Reklaami koguhind sõltub vaatajate arvust. Üks vaataja maksab 0,10 eurot. Reklaami aega saab ise paindlikult valida. Reklaami näitamisel anname pärast perioodi lõppu tagasisidet vaatajate arvu kohta. Soovi korral saab seada maksimumsumma.

Reklaami tellimiseks ja lisainfo torvakinokoit@gmail.com.

Täiendava teenusega saab tellida reklaami ka kultuuriteleritesse. Üks nädal kultuuritelerites maksab 30 eurot. Näitame kuni 15 sekundilisti videot või reklaambännerit suurusega vähemalt 1920x1080 (näitame 15 sekundit). 

TÕRVA KULTUURITELERID

Projekti otsene eesmärk on luua Tõrva kino reklaamtelerite võrgustik, mille abil saab kinos linastuvaid filme paremini ja kiiremini reklaamida. Lisaks saavad oma tegemisi ja teenuseid reklaamida kohalikud vabaühendused, erinevad allasutused, ettevõtjad ja vallavalitsus.

Tänu projektile levib paremini kogukonnas info sündmuste, teenuste jms kohta ning seeläbi suureneb osalus ja tarbimine. Lõplik projekti kasu on motiveeritumad kogukonna eestvedajad ja aktiivsemad kogukonnad.

Telerites oma info kuvamiseks võta ühendust vallavalitsuse kommunikatsioonispetsialistiga, Marianne Sokk, 522 8355, marianne.sokk@torva.ee.