Reeglid kinno sisenemisel tulenevalt COVID pandeemiast
Reeglid kinno sisenemisel tulenevalt COVID pandeemiast

Kinno sisenemisel tuleb esitada klienditeenindajale COVID tõend. Klienditeenindaja kontrollib enne pileti müümist tõendit. COVID tõendi juurde küsib klienditeenindaja ka isikut tõendavat dokumenti. 

Alates 15. novembrist peavad COVID passi näitama kõik, kel vanust rohkem kui 12 aastat ja 3 kuud. Lisaks tuleb esitada isikut tõendav dokument.

Alates 1. novembrist peavad kontrollitud tegevustele pääsemiseks hakkama COVID tõendit esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud).

Alates 1. novembrist tuleb korraldatud üritustel ja tegevustes osalemiseks koos COVID tõendiga esitada ka isikut tõendavat dokumenti. See tähendab, et tegevuste korraldaja peab hakkama COVID tõendite kontrollimisel tuvastama ka tõendi esitaja isikusamasust. Seni tuli külastajatelt isikut tõendavat dokumenti küsida vaid põhjendatud kahtluse korral.

Vanuses 0-11 eluaastat COVID tõendit ei nõuta. Klienditeenindaja võib vanuse tuvastamiseks küsida isikut tõendavat dokumenti.

Kinno sisenedes tuleb kanda kaitsemaski. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased.

Palume mõistvat suhtumist ja head koostööd klienditeenindajaga, et saaksime kino ka edaspidi avatuna hoida! Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Seansid