Komöödia, Draama Öölapsed
1h 35min
keel
Eesti keeles
Lavastajad
Priit Pääsuke
Žanr
Komöödia, Draama
Vaata treilerit

Noortekomöödia “Öölapsed” räägib kolmest oma elus erineva murdehetkeni jõudnud õest.

Äsja gümnaasiumi lõpetanud Liis (Grete Konksi) avastab, et planeeritud tulevik poiss-sõbraga ei olegi nii kindel. Vanem õde Karin (Piret Krumm), oma vanemate ootuste esimene ohver, püüab toime tulla tänapäeva seksistlikus ärikeskkonnas. Õdedest noorim, teismeline Jane (Alice Siil) püüab vastu hakata peoloomast sõbranna survele tõestada end kellegina, kes ta ei ole. Ühe saatusliku öö jooksul paljastuvad saladused ja tunded, mida ükski neist endale varem tunnistada pole tahtnud.

Peaosades astuvad üles Grete Konksi („Klassikokkutulek 2“), Piret Krumm („Klassikokkutulek 3”) ja Alice Siil. Kõrvalosades teevad kaasa Mart Müürisepp („Klassikokkutulek“), Kristjan Lüüs („Võta või jäta“), Alo Kõrve („Perekonnavaled“), Liis Lemsalu („Eia jõulud Tondikakul“), Peeter Oja (telesari „Lõks“), Laine Mägi (telesari „ENSV“), Argo Aadli (“Seltsimees laps”), Lauri Pedaja (telesari „Köök“), Ott Lepland („Vasaku jala reede“), Juss Haasma („Päevad, mis ajasid segadusse“), Jaune Kimmel, Liisa Saaremäel, Miika Pihlak ja Amanda Hermiine Künnapas (telesari „Padjaklubi“).

Filmi lavastaja on Priit Pääsuke („Keti lõpp”), stsenarist Ewert Kiwi, kaasstsenarist ja operaator Mart Raun, kunstnik Kadri Kuusler, kostüümikunstnik Gerly Tinn ning produtsent Marianne Ostrat. Filmi toodab Alexandra Film ja levitab ACME Film.

Seansid
25.12
reede
Alates